Гімназія "Ерудит" | Офіційний веб-сайт - Клуб випускників
     Вт,    06.12.2016,    13:09  Н е о ф і ц і й н и й   в е б - с а й т
Головна | Мій профіль | Вихід







Ми акумулюємо нові методики та технології!                                             Ми уміємо рости та розвиватися!                                                      Ми маємо репутацію стабільного й надійного навчального закладу!

Ви увійшли як Гість | Група ""Відвідувачі"" | RSS
Меню сайту

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Шановні відвідувачі!
Сайт гімназії "Ерудит"
переїхав на нову адресу


http://www.erudit.kiev.ua

Даний сайт більше не підтримується!






КЛУБ ВИПУСКНИКІВ

Випуск 2014

Нагороджені золотою медаллю
 "За високі досягнення у навчанні":

Доброштан Ігор Станіславович.

Дідик Діана Олександрівна;

Кіщенко Аліса Святославівна;

Кохно Аліна Олександрівна;

Мельник Богдана Миколайович;

Селютіна Катерину Сергіївна;

Чуприна Дарію Юріївна;

Шайгородський Євгеній Вікторович.

Нагороджені срібною медаллю
"За досягнення у навчанні":
Порохов Віктор Дмитрович

Випуск 2013

Нагороджені золотою медаллю
"За високі досягнення у навчанні":
Вашуленко Дарія Сергіївна
Дубина Юлія Станіславівна
Кармазін Максим Олександрович
Ломакіна Діана Ігорівна
Мартиросян Арсен Олегович
Палій Богдан Миколайович
Нагороджені срібною медаллю
"За досягнення у навчанні":
Лідвінська Аліна Георгіївна

Випуск 2012
Нагороджені золотою медаллю
"За високі досягнення у навчанні":
Барановський Григорій
Бірюк Костянтин
Коземко Володимир
Перегончук Олександра
Поліщук Андрій
 
Нагороджені срібною медаллю
"За досягнення у навчанні":
Меленевська Власдислава
 
 

Випуск 2011

Нагороджені золотою медаллю
"За високі досягнення у навчанні":
Войтенко Ганна
Сардак Олександр
Хомяк Андрій
 


Випуск 2010

Нагороджені золотою медаллю
"За високі досягнення у навчанні":
Усатенко Марія
Коваленко Руслан
Дрогуль Костянтин
Омельчук Катерина
Яременко Анастасія
 

Випуск 2009 року

Нагороджені золотою медаллю
"За високі досягнення у навчанні":
Марченко Вікторія
Лопатіна Анастасія

Випуск 2008 року

Нагороджені золотою медаллю
"За високі досягнення у навчанні":
Біляк Дарія
Качабульська Яна
Образова Айя
Рись Артем
Випуск 2007  року
 
Нагороджені золотою медаллю
"За високі досягнення у навчанні":
Карпенко Анна
Климчук Ірина
Козюра Мар´яна
Лупіна Тетяна
Сень Катерина 
Випуск 2006  року

Нагороджені золотою медаллю
"За високі досягнення у навчанні":
Сябрук Володимир
Перехейда Наталія
Шкель Анастасія
 
Нагороджені срібною медаллю
"За досягнення у навчанні":
Щапіна Марина
Випуск 2005  року
Нагороджені золотою медаллю
"За високі досягнення у навчанні":
Боярська Наталія
Палій  Яна
Петриченко Юлія
 
Нагороджені срібною медаллю
"За досягнення у навчанні":
Даневич Сергій
Молід Марія
Випуск 2004  року
Нагороджені золотою медаллю
"За високі досягнення у навчанні":
Гежицька Анна
Лозовий Іларіон
Нежур Світлана
 
Нагороджені срібною медаллю
"За досягнення у навчанні":
Посохов Денис
Омер-Імерелі Олександра
 
Завітайте!
«Гімназійний портал» - Новини гімназії
Форма входу
Вхід на сайт
Логін:
Пароль:
Гімназія "Ерудит" © 1997- 2016
Всі зображення та матеріали  на цій сторінці поширюються на умовах ліцензії Creative Commons