Пт,    23.03.2018,    21:36  Н е о ф і ц і й н и й   в е б - с а й т
Головна | Мій профіль | ВихідМи акумулюємо нові методики та технології!                                             Ми уміємо рости та розвиватися!                                                      Ми маємо репутацію стабільного й надійного навчального закладу!

Ви увійшли як Гість | Група ""Відвідувачі"" | RSS
Меню сайту

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2014 » Жовтень » 14 » Загальногімназійні батьківські збори (14.10.2014 р.)
10:41
Загальногімназійні батьківські збори (14.10.2014 р.)

Перейти у фотогалерею

          14 жовтня 2014 року в гімназії «Ерудит» відбулися загальногімназійні батьківські збори.

На порядок денний батьківських зборів були винесені питання:

-       звіт директора гімназії про результати освітньої діяльності навчального закладу за минулий навчальний рік та стратегічні напрямки розвитку на 2014-2015 н.р.;

-       звіт голови батьківського комітету гімназії про використання коштів, залучених на ремонт  гімназійних приміщень;

-       безпека в житті підлітка; відповідальність батьків за збереження здоров’я та життя дітей;

      -    вибори батьківських комітетів класів.

            Директор гімназії Перехейда О.М. звітував про роботу навчального закладу за минулий рік. Зазначив, що в роботі гімназії прослідковується позитивна динаміка в усіх сферах освітньої діяльності. Про це свідчать здобутки нашого педагогічного та учнівського колективів, окремих учителів та учнів, результати ДПА учнів 9 та 11 класів, хороші результати ЗНО випускників, успішний 100% вступ випускників у вищі навчальні заклади, перемоги учнів на предметних олімпіадах, захистах робіт МАН, різноманітних конкурсах, особисті досягнення гімназистів, достатньо високий попит в освітніх послугах гімназії в місті.

          Директор гімназії ознайомив батьків з обсягом ремонтних робіт, проведених улітку. Подякував батькам за підтримку, розуміння та співпрацю.

        Голова батьківського комітету гімназії Хомяк Ігор Васильович детально зупинився на специфікації ремонтних робіт, проведених у класних кімнатах, навчальних кабінетах,  лабораторіях, та використанні коштів, залучених для підготовки гімназії до нового навчального року. Звіту голови батьківського комітету передували спільні засідання батьківських комітетів класів  із адміністрацією гімназії, на яких були проаналізовані заплановані й виконані ремонтні роботи щодо підготовки гімназії до нового навчального року та використані на це кошти.

     Актуальним на загальногімназійних батьківських зборах було питання про безпеку в житті підлітків.                

Переглядів: 283 | Додав: Editor | Рейтинг: 0.0/0
Завітайте!
«Гімназійний портал» - Новини гімназії
Форма входу
Вхід на сайт
Логін:
Пароль:
Гімназія "Ерудит" © 1997- 2018
Всі зображення та матеріали  на цій сторінці поширюються на умовах ліцензії Creative Commons