Вт,    18.06.2019,    00:31  Н е о ф і ц і й н и й   в е б - с а й т
Головна | Мій профіль | ВихідМи акумулюємо нові методики та технології!                                             Ми уміємо рости та розвиватися!                                                      Ми маємо репутацію стабільного й надійного навчального закладу!

Ви увійшли як Гість | Група ""Відвідувачі"" | RSS
Меню сайту

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Архів матеріалів

Перейти у фотогалерею

          14 жовтня 2014 року в гімназії «Ерудит» відбулися загальногімназійні батьківські збори.

На порядок денний батьківських зборів були винесені питання:

-       звіт директора гімназії про результати освітньої діяльності навчального закладу за минулий навчальний рік та стратегічні напрямки розвитку на 2014-2015 н.р.;

-       звіт голови батьківського комітету гімназії про використання коштів, залучених на ремонт  гімназійних приміщень;

-       безпека в житті підлітка; відповідальність батьків за збереження здоров’я та життя дітей;

      -    вибори батьківських комітетів класів.

            Директор гімназії Перехейда О.М. звітував про роботу навчального закладу за минулий рік. Зазначив, що в роботі гімназії прослідковується позитивна динаміка в усіх сферах освітньої діяльності. Про це свідчать здобутки нашого педагогічного та учнівського колективів, окремих учителів та учнів, результати ДПА учнів 9 та 11 класів, хороші результати ЗНО випускників, успішний 100% вступ випускників у вищі навчальні заклади, перемоги учнів на предметних олімпіадах, захистах робіт МАН, різноманітних конкурсах, особисті досягнення гімназистів, достатньо високий попит в освітніх послугах гімназії в місті.

          Директор гімназії ознайомив батьків з обсягом ремонтних робіт, проведених улітку. Подякував батькам за підтримку, розуміння та співпрацю.

        Голова батьківського комітету гімназії Хомяк Ігор Васильович детально зупинився на специфікації ремонтних робіт, проведених у класних кімнатах, навчальних кабінетах,  лабораторіях, та використанні коштів, залучених для підготовки гімназії до нового навчального року. Звіту голови батьківського комітету передували спільні засідання батьківських комітетів класів  із адміністрацією гімназії, на яких були проаналізовані заплановані й виконані ремонтні роботи щодо підготовки гімназії до нового навчального року та використані на це кошти.

     Актуальним на загальногімназійних батьківських зборах було питання про безпеку в житті підлітків.                

Переглядів: 330 | Додав: Editor | Дата: 14.10.2014

Перейти у фотогалерею

            Найпопулярніша вистава сезону « Сватання на Гончарівці» Г.Квітки-Основ’яненка зібрала в Молодому театрі повну залу глядачів. Серед охочих долучитися до мистецтва – учні 8-Б класу з куратором Селютіною М.К. Гімназисти були в захваті від майстерної акторської гри, чудових декорацій, живого музичного супроводу.

             Дорогою  до театру зупинилися біля пам’ятника Ярославу Мудрому, розташованого у сквері біля Золотих воріт. Згадали про часи правління та діяння сина великого князя київського Володимира.

           Учні отримали безліч позитивних емоцій. Чудово організували відпочинок. Усі задоволені.

Переглядів: 293 | Додав: Editor | Дата: 14.10.2014

Перейти у фотогалерею

        Серед багатьох туристсько-спортивних заходів та змагань учнівської молоді міста Києва особливе місце посідає відкрита першість учнівської молоді міста з техніки пішохідного туризму «Срібний карабін». Уже понад півсторіччя незмінним залишилось місце проведення змагань - яри Голосіївського лісу, програма змагань та терміни - друга неділя жовтня. Треба відзначити, що ці змагання є одним із наймасовіших заходів. На старт вийшло понад 600 учасників. Активні учасники змагань – юні туристи гімназії «Ерудит».

Переглядів: 215 | Додав: Editor | Дата: 12.10.2014

Перейти у фотогалерею

        У рамках патріотичного проекту учні 7-А класу з куратором  Корень Л.О. провели урок історичної пам'яті біля пам'ятника студентам і викладачам Політехнічного інституту, що загинули в роки Великої Вітчизняної війни. Хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих і поклали квіти.

Переглядів: 183 | Додав: Editor | Дата: 11.10.2014

Перейти у фотогалерею

          З метою виявлення обдарованих гімназистів у галузі математичних дисциплін, підвищення інтересу до математики в гімназії «Ерудит» був проведений I етап Всеукраїнської олімпіади з математики. 82 гімназисти 5-11 класів виборювали звання кращого. Чекаємо переможців!

Переглядів: 232 | Додав: Editor | Дата: 11.10.2014

« 1 2 3 4 ... 71 72 »
Завітайте!
«Гімназійний портал» - Новини гімназії
Форма входу
Вхід на сайт
Логін:
Пароль:
Гімназія "Ерудит" © 1997- 2019
Всі зображення та матеріали  на цій сторінці поширюються на умовах ліцензії Creative Commons